DULA HANA - ŚWIADOME DOTYKI BŁOGOŚCI

Z miłością, wsparciem i troską przeprowadzę Cię przez okres przed ciążą, w czasie ciąży, porodu i po porodzie

OFERUJĘ

KTO JEST DOULA?

Doula to wykształcona i doświadczona również w swoim macierzyństwie kobieta, zapewniająca wsparcie matce i rodzinie na czas ciąży, porodu i po porodzie. Tworzy to między nimi poufną relację, która pozwala najlepiej dostrzegać potrzeby kobiet i dzieci.
Zachęca do słuchania swojego ciała i jego sygnałów.
Do kobiety podchodzi z miłością, troską i pokorą, zarówno psychicznie, jak i fizycznie.
Zapewnia wsparcie, dostarcza niezbędnych informacji, jest przeszkolona, wykształcona i profesjonalna.
Nie reprezentuje personelu medycznego, ale współpracuje z nim, a także wspiera potrzeby ciężarnej i jej męża w odniesieniu do aktualnej sytuacji.
Jest wspaniałym wsparciem dla kobiety podczas trwającego porodu, współtworzy bezpieczne środowisko i z miłością dba o samopoczucie psychiczne i fizyczne partnerów i dzieciątka.
Doula bardzo pozytywnie wpływa na przebieg porodu, bezwarunkowo dba o kobietę, nie ocenia, jest w przynależności do obecnych, z czułością i życzliwością wspiera proces narodzin dziecka.

O MNIE

Żyję w radości z moim mężczyzną, dwoma synami, psem, świnkami morskimi i chomikami. Bardzo wszystkich kocham, jest u nas zawsze bardzo żywo i radośnie. Jestem otwarta i przyjazna, mam wielkie poczucie humoru, załatwiam różne sprawy z łatwością i spokojem.
Pracę douli robię z wielką miłością, matczyną i maksymalną troską. Kobiety mogą doświadczyć lekkości, spokoju, pewności siebie i zrelaksowanego poddania się procesowi porodu. Towarzyszyłam już wielu zadowolonym i pełnym entuzjazmu kobietam. Ukończyłam szkołę doul w Brnie, uzyskując dyplom certyfikovanej douli. Obydwa porody swoich dzieci przeżyłam bardzo przyjemnie. Nie tylko ze względu na moje niezbędne doświadczenie postanowiłam z radością towarzyszyć kobietam przez ten okres i przekazywać im energię i piętno swoich porodów. Jestę miłą i bardzo przyjemną osobą z ramionami wyciągniętymi do nieba i jednoczesnie która nietraci grunt pod nogami.

Zajmuję się terapią od wielu lat. Przychodzą do mnie osoby, które mają drobne i poważne problemy ze zdrowiem psychicznym; chorzy, którzy chcą wyzdrowieć; kobiety z depresją poporodową; z traumą po porodzie; z problemami z zajściem w ciążę itp. Z upływem czasu zaczęłam coraz częściej pracować jako doula.
Najwięcej sprawia mi radość, kiedy kobieta czuje się przy mnie bezpieczna, gdy wie, że jest między nami wzajemne zaufanie, może w każdej chwili zwierzyć się ze wszystkiego, być otwarta, a poród może przebiegać w najbardziej naturalny sposób. Wspaniale jest widzieć, jak kobieta z własną energią rodzi dziecko. To piękne, kiedy wie, jaka jest niesamowita. Cieszy mnie możliwość rozmawiania o sprawach, które mogą się wydawać na pierwszy punkt widzenia nieistotne. Zachęcam kobiety i mężczyzn, aby się o cokolwiek pytali. Nie ma złych pytań. Jestem przygotowana odpowiedzieć na cokolwiek nurtującego i niejasnego.
Przebywanie w przestrzeni narodzin nowego życia jest dla mnie ekstatycznym przeżyciem i jestę szczęśliwa, że mogę być jego częścią. Bardzo mnie cieszy i napełnia mozliwość wzajemnych połączeń uczestniczących osób.
Dostrajam się do kobiety i dziecka i wspieram ją w jej naturalnych reakcjach, pozwalając jej ciału mówić to, czego potrzebuje, a jednocześnie oferować możliwości wsparcia psychicznego i fizycznego.

Towarzyszę kobietam w następujących miastach Brno, Vyškov i okolice.

CENNIK

Bezpłatne pierwsze spotkanie lub konsultacja

Cena moich usług to 15.000 CZK za cały pakiet

Mogę również przygotować Cię do porodu z partnerem bez mojej podpory lub skorzystać tylko z usług douli poporodowej (cena do uzgodnienia)

Cały pakiet

Ciążowy masaż relaksacyjny

1.500 CZK/czas trwania około 1,5 godziny

Dotyki porodu

1.500 CZK/czas trwania około 1,5 godziny

Terapia

1.000 CZK / godzina, czas trwania          około 1-3 godziny

Przetwarzanie łożyska

3.500 CZK